Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Muzyka chrześcijańska: inspirująca, ciekawa i oryginalna

( ilość produktów: 3 )

Muzyka chrześcijańska

Muzyka chrześcijańska jest różnorodna i ma wiele odmian. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko pieśni kościelne i kolędy, ale również utwory muzyczne, których tekst nawiązuje do wydarzeń religijnych oraz symboliki chrześcijańskiej. Asortyment obejmuje również książki z płytami CD o różnej tematyce dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Wśród kompletów składających się z książki i płyty znajdują się także pomoce naukowe na zajęcia z religii.

Muzyka religijna dla dzieci

Piosenki i opowiadania słuchane z płyty to doskonała forma nauki i zabawy w jednym. Proponujemy wesołe piosenki religijne, które w przystępny i zrozumiały sposób przybliżą dzieciom najważniejsze wydarzenia z Biblii, pokażą chrześcijańskie wartości i nauczą miłości do bliźniego. Z płytą prowadzenie lekcji religii będzie ciekawsze.

Wiele gatunków muzycznych

Muzyka chrześcijańska nie musi mieć klasycznego brzmienia organów i chórów. Czerpie ona z wielu gatunków muzycznych, dzięki czemu jest inspirująca, ciekawa i przede wszystkim oryginalna. Wśród proponowanych pozycji znajdują się albumy różnych wykonawców, w tym także rockowych! Płyty z utworami religijnymi stanowią doskonały prezent dla osób, w których życiu religia i wiara odgrywają ważną rolę. W asortymencie znajdują się również kolędy, nieszpory i utwory muzyczne stworzone i wykonane w hołdzie św. Janowi Pawłowi II.

pixel