Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Bursy

( ilość produktów: 14 )

Asortyment naszej księgarni nie obejmuje wyłącznie książek. Oferujemy również rozmaite akcesoria liturgiczne. W tej kategorii zebraliśmy składane, skórzane bursy do przenoszenia Najświętszego Sakramentu przez kapłanów, diakonów i nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej. Mamy także pozłacane i posrebrzane pateny na Hostie.

Akcesoria liturgiczne

Artykuły, które znalazły się w naszej ofercie są wykonane z wytrzymałego materiału o wysokiej jakości. Jeśli będą odpowiednio pielęgnowane, mogą służyć długie lata, bez śladów użytkowania. Są przede wszystkim praktyczne i zapewniają bezpieczne przetransportowanie konsekrowanej Hostii do chorego.

Zarówno dostępne w naszej księgarni bursy, jak i pateny, stanowią godne miejsce dla Najświętszego Sakramentu. Mają uniwersalne rozmiary i odznaczają się wysokimi walorami estetycznymi. Modele pozłacane oraz posrebrzane są ozdobione chrześcijańskimi i katolickimi motywami - krzyżami, rybami, podobizną Ducha Świętego lub chrystogramem. Motywy te są widoczne, ale nie przytłaczające.

pixel