Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kalendarze 2024

( ilość produktów: 10 )

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy różnorodne religijne kalendarze katolickie ze świętami (maryjnymi i nie tylko) na rok 2024. Kilka wersji graficznych i formatów, w których są dostępne, ułatwiają wybór idealnego wzoru. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu i zakupu wariantu, który najbardziej przypadnie Państwu do gustu.

Praktyczne wykorzystanie kalendarza

Aktualny kalendarz umieszczony w widocznym miejscu mieszkania ułatwia organizację czasu. Przypomina o planach i ważnych wydarzeniach. Wybierając taki, w którym zaznaczone są istotne święta kościelne (na przykład maryjne) i popularne imieniny, nie trzeba o nich pamiętać.

Poza rolą użytkową kalendarze na 2024 rok mogą pełnić również funkcję dekoracyjną. Stawiając na estetycznie zaprojektowany produkt, z dopracowanymi grafikami, można sprawić, że mieszkanie zyska nową ozdobę. Warto zwrócić uwagę na staranność wykonania konkretnego egzemplarza. Im lepszy papier i jakość druku, tym ładniej prezentuje się na ścianie.

Kalendarze w naszej ofercie

Tworząc ofertę księgarni Dobre Słowo, staramy się, by produkty religijne, które Państwu proponujemy, łączyły w sobie walory praktyczne z estetycznymi. Nasze kalendarze katolickie 2024 ze świętami dostępne są w kilku rozmiarach, co umożliwia łatwe dopasowanie ich formatu do miejsca, w którym mają zawisnąć. Wszystkie zostały wydrukowane na dobrej jakości papierze, przy wykorzystaniu nowoczesnych technik drukarskich, z zachowaniem najwyższej dbałości o detale, dzięki czemu świetnie się prezentują i sprawdzą nawet w roli prezentu. Decydując się na maryjny kalendarz 2024 ze świętami katolickimi dostępny w naszym sklepie, mają Państwo pewność, że nie zapomną o żadnej ważnej uroczystości religijnej, którą warto celebrować.

Kalendarze maryjne

Estetycznie wydany kalendarz maryjny 2024 będzie ozdobą każdego wnętrza, zarówno salonu, jak i sypialni. Na jego kolejnych stronach umieszczono zdjęcia najsłynniejszych obrazów Matki Boskiej wraz z krótkim aktem strzelistym. Dzięki temu, co miesiąc będą Państwo mogli cieszyć oczy innym wizerunkiem Najświętszej Panienki, a jednocześnie zyskają okazję do urozmaicenia codziennych modlitw. Na poszczególnych kartach zaznaczono wszystkie najważniejsze święta religijne i uroczystości katolickie, ze szczególnymi naciskiem na maryjne. Ponadto umieszczono na nich postacie popularnych świętych wraz z krótkimi fragmentami ich nauczania. To doskonały produkt dla każdej osoby, która ceni sobie moc modlitwy kierowanej do Matki Boskiej i chciałaby, by jej treść towarzyszyła jej w codziennym życiu. Jeśli wiara katolicka jest w nim rzeczywiście obecna, taki religijny prezent związany z kultem maryjnym z pewnością ucieszy obdarowanego.

Kalendarze z Ojcem Świętym

Posiadamy również w sprzedaży katolickie kalendarze religijne na 2024 rok poświęcone Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II, ozdobione jego wizerunkiem. Dzięki temu, że zaznaczono w nich ważne święta maryjne i inne uroczystości katolickie, ułatwiają pamiętanie o istotnych religijnych okazjach i datach. Każda karta miesięczna zawiera inną fotografię papieża opisaną datą i miejscem, w którym została wykonana. Ponadto znajdą Państwo na niej krótki fragment nauki Karola Wojtyły, skłaniający do zadumy i samodzielnych rozważań nad daną treścią. To świetny sposób na lepsze zapoznanie się z jego podejściem do wiary i prawd Kościoła oraz wprowadzenie w życie zaleceń, które przygotował dla wiernych.

Dlaczego warto wybrać kalendarze katolickie?

Kupując katolickie kalendarze na 2024 rok ze świętami, zyskują Państwo nie tylko praktyczny gadżet, ułatwiający codzienne planowanie i efektywną organizację czasu, ale również świetny sposób na zapewnienie chwili refleksji i zadumy każdego dnia. Zawarte w nich sentencje, nauki świętych, modlitwy maryjne czy krótkie cytaty z Pisma Świętego skłaniają do rozmyślań na wiele ważnych religijnych tematów. Dzięki nim cały rok 2024 z pewnością stanie się doskonałą okazją do pracy nad sobą, odkrywania nowych pokładów wiary i pogłębienia relacji z Bogiem.

pixel