Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Literatura kościelna i sakralna

( ilość produktów: 13 )

Literatura kościelna i sakralna jest niezwykle obszerna. Dzięki temu znalazło się w niej miejsce dla albumów chrześcijańskich. Ich celem jest zbliżenie czytelników do Boga, umocnienie ich wiary i umożliwienie poznania świata poprzez obraz. Są tu wydania, które w przystępny sposób przybliżają wiernym biografie świętych, ich sylwetki, historie oraz przestrzeń, w której żyli i pracowali. Na kartach dostępnych w naszej księgarni albumów znajdują również się pięknie udokumentowane dzieła sztuki kościelnej i sakralnej. Są to m.in. godne uwagi freski, witraże i obrazy znajdujące się w kościołach, kaplicach i innych miejscach kultu. Umieściliśmy także w tej kategorii ilustrowane opowieści biblijne oraz ciekawe zbiory reprodukcji malarstwa zajmującego się tematyką religijną.

Ilustrowane albumy o tematyce chrześcijańskiej

Literatura kościelna w postaci albumów o tematyce chrześcijańskiej trafia do odbiorcy nie tylko przez treść, ale też przez ilustracje. W sprzedaży mamy m.in. albumy przedstawiające najpiękniejsze zakątki Polski i świata, dzieła malarstwa sakralnego, albumy skierowane do młodszego odbiorcy, także albumy pamiątkowe, będące doskonałym upamiętnieniem ważnych uroczystości, jak np. I Komunia Święta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszych albumów i literatury kościelnej. Wierzymy, że wśród wielu wartościowych pozycji, znajdą Państwo odpowiednie dla siebie.

pixel