Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Biżuteria

( ilość produktów: 15 )

W katolickich domach wiszą krzyże oraz obrazy z podobiznami świętych. Na półkach stoją figurki lub Biblia. Wszystkie te rzeczy są ogromnie ważne. Ale osoby wierzące mają potrzebę otaczania się religijnymi przedmiotami nie tylko w domu, ale i poza nim. Dlatego w naszej ofercie znalazła się biżuteria, tzn. różańce w formie bransoletki, zawieszki-krzyże oraz medaliki. Tego typu przedmioty można mieć ze sobą cały czas, czy to w pracy, szkole czy na urlopie.

Dewocjonalia katolickie – oferta biżuterii

Proponujemy srebrne medaliki różnej próby. Zawieszki mają kształt krzyża lub koła z podobizną świętych, Matki Bożej lub Aniołów. Można je umieścić na łańcuszkach różnej grubości oraz długości.

W tej kolekcji zamieściliśmy też różańce na rękę. Bransoletki powstały z koralików z naturalnych kamieni, np. błękitnego jadeitu, czerwonego agatu lub brązowego jaspisu. Ze względu na to, że kamienie są naturalne, mogą różnić się odcieniem oraz ułożeniem żyłek. Bransoletki mają 11 koralików, 10 na każdą modlitwę Zdrowaś Mario oraz 1 na modlitwę Ojcze Nasz. Są uzupełnione krzyżykami oraz przekładką.

pixel