Łatwy zwrot towaru
Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu
14
dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu
14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
Edyta Stein doktoryzowała się z oceną summa cum laude na podstawie pracy O zagadnieniu wczucia we Fryburgu u Edmunda Husserla w sierpniu 1916 roku, a następnie pracowała jako asystentka u swego Mistrza. Jej dzieło stanowi jedną z pierwszych prób w XX wieku ukazania cielesności drugiego podmiotu jako podstawy zrozumienia intersubiektywnego.
„Szczególne znaczenie tej pracy polega na systematycznych badaniach [...] dotyczących fenomenologii wczucia, z zastosowaniem ich w celu wyjaśnienia fenomenologicznych źródeł idei ciała, duszy, indywiduum, duchowej osobowości, wspólnoty społecznej i jej struktury. [...] Abstrahując od wywodów historycznych i krytycznych, Autorka kieruje się – w zasadniczych myślach swej teorii – moimi getyńskimi wykładami i osobistymi impulsami. Jednak wielki styl, w którym opracowuje owe impulsy, a także naukowa dokładność, jak
i przenikliwość, którą wykazała, zasługują na najwyższe uznanie”.
Edmund Husserl
Parametry techniczne:
Autor z okładki: | Stein Edyta |
Autor: | Stein Edyta |
Tytuł oryginału: | Edith Stein, Zum Problem der Einfühlung |
Wydawca: | Karmelitów Bosych |
Tłumacz: | Gierulanka Danuta, Gierula Jerzy F. |
Język publikacji: | polski |
Liczba stron: | 280 |
Format: | 12.5x19.5cm |
Oprawa: | Twarda |
ISBN/ISSN: | 9788376043081 |
Opinie naszych klientów