Łatwy zwrot towaru
Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu
14
dni możesz odstąpić od umowy bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na odstąpienie od umowy
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu
14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
Grzech spowodował rozłam w relacji człowieka z Bogiem Ojcem, jego Stwórcą. Ta niezdolność do podtrzymania autentycznego kontaktu z Nim wyraża się poprzez straszną walkę toczoną w zaciszu naszych domów, a przede wszystkim w umyśle mężczyzny i kobiety, którzy robią wszystko, by nieustannie dominować jedno nad drugim.
/fragment/
Ojciec Antonello Cadeddu, włoski misjonarz od lat pracujący wśród najuboższych, prowadzi nas do kolejnej wielkiej prawdy – do roli miłości Boga Ojca. Pokazuje jak bardzo obraz Boga, który w sobie nosimy, wpływa na nasze codzienne relacje – w rodzinie, wśród przyjaciół, w miejscu pracy. Przywołuje liczne świadectwa małżonków, synów, córek, i na ich podstawie wskazuje błędy, przeszkody i właściwe drogi do spełnienia się w miłości pozbawionej egoizmu. Jednak przede wszystkim autor zaprasza nas do głębokiego zanurzenia się w zachwycającej tajemnicy miłości Ojca i przyjęcia tego, co On chciał nam przekazać.
Parametry techniczne:
Autor z okładki: | Cadeddu Antonello |
Autor: | Cadeddu Antonello |
Tytuł oryginału: | A cura do amor paterno |
Wydawca: | Esprit |
Podtytuł: | Jak pokochać Boga jako Ojca i uleczyć relacje rodzinne |
Tłumacz: | Michalina Seroka |
Język publikacji: | polski |
Wydanie: | 1 |
Liczba stron: | 240 |
Format: | 13.0x20.0cm |
Oprawa: | Miękka |
ISBN/ISSN: | 9788365349590 |
Opinie naszych klientów